Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Password
si: මුරපදය

en: Error
si: දෝෂය

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස

en: Print
si: මුද්‍රණය කරන්න
