Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Actions
sk: Akcie

en: Enabled
sk: Povolené

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Back
sk: Späť

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: User Name
sk: Meno používateľa

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Email
sk: E-mail

en: Error
sk: Chyba

en: Options
sk: Nastavenia

en: Year
sk: Rok

en: Block
sk: Blok

en: Database
sk: Databáza

en: Month
sk: Mesiac

en: Domain
sk: Doména

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: Forum
sk: Fórum

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Blocks
sk: Bloky

en: Services
sk: Služby

en: Local
sk: Lokálny

en: Print
sk: Tlačiť

en: Machine Name
sk: Strojový názov
