Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Actions
sl: Akcije

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Password
sl: Geslo

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: Unknown
sl: Neznan

en: Configure
sl: Nastavi

en: Error
sl: Napaka

en: Options
sl: Možnosti

en: Year
sl: Leto

en: Block
sl: Blok

en: Month
sl: Mesec

en: Domain
sl: Domena

en: Week
sl: Teden

en: Pending
sl: Čaka

en: Blocks
sl: Bloki

en: Print
sl: Natisni
