Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: List
sr: Листа

en: Enabled
sr: Укључено

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Error
sr: Грешка

en: Year
sr: Година

en: Block
sr: Блок

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Print
sr: Штампај
