Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (37 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Actions
tr: Eylemler

en: Enabled
tr: Etkin

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Password
tr: Parola

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Back
tr: Geri

en: Save
tr: Kaydet

en: Add
tr: Ekle

en: User Name
tr: Kullanıcı Adı

en: Unknown
tr: Bilinmiyor

en: Configure
tr: Yapılandır

en: Email
tr: E-posta

en: Error
tr: Hata

en: Options
tr: Seçenekler

en: Year
tr: Yıl

en: Block
tr: Blok

en: Database
tr: Veritabanı

en: OK
tr: Tamam

en: Month
tr: Ay

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Week
tr: Hafta

en: Day
tr: Gün

en: Pending
tr: Bekleyen

en: Interval
tr: Aralık

en: New
tr: Yeni

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: Local
tr: Yerel

en: Print
tr: Yazdır

en: Style settings
tr: Biçem ayarları

en: Machine Name
tr: Makine Adı
