Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (17 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Enabled
ur: فعال

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Configure
ur: ترتیب

en: Email
ur: ای میل

en: Error
ur: خرابی

en: Block
ur: بلاک

en: Blocks
ur: بلاکس
