Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (29 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Enabled
az: Qoşulub

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Password
az: Parol

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Back
az: Geri

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Configure
az: Konfiqurasiya edin

en: Error
az: Səhv

en: Options
az: Seçimlər

en: Year
az: İl

en: Block
az: Blok

en: Database
az: Məlumatlar bazası

en: Month
az: Ay

en: Domain
az: Domen

en: Day
az: Gün

en: New
az: Yeni

en: Blocks
az: Bloklar

en: Print
az: Çap et

en: Style settings
az: Stil parametrləri
