Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Title
br: Titl

en: Status
br: Statud

en: Delete
br: Dilemel

en: Password
br: Ger-tremen

en: Settings
br: Arventennoù

en: Email
br: Chomlec'h postel
