Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (33 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: This action cannot be undone.
el: Η ενέργεια αυτή δεν μπορεί να αναιρεθεί.

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Back
el: Πίσω

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: User Name
el: Όνομα Χρήστη

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Error
el: Σφάλμα

en: Options
el: Επιλογές

en: Year
el: Έτος

en: Block
el: Μπλοκ

en: OK
el: ΟΚ

en: Month
el: Μήνας

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Day
el: Ημέρα

en: Forum
el: Φόρουμ

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Interval
el: Περίοδος

en: New
el: Δημιουργία

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Print
el: Εκτύπωση

en: Style settings
el: Ρυθμίσεις στυλ
