Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (24 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Actions
eo: Agoj

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: Password
eo: Pasvorto

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Add
eo: Aldonu

en: ID
eo: Identigilo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Configure
eo: Agordu

en: Email
eo: Retmesaĝo

en: Error
eo: Eraro

en: Year
eo: Jaro

en: Block
eo: Bloko

en: Month
eo: Monato

en: Day
eo: Tago

en: Forum
eo: Forumo

en: Blocks
eo: Blokoj
