Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Actions
gl: Accións

en: Enabled
gl: Activado

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Password
gl: Contrasinal

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Back
gl: Voltar

en: Save
gl: Gardar

en: Add
gl: Engadir

en: User Name
gl: Nome de usuario

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Configure
gl: Configurar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Error
gl: Erro

en: Options
gl: Opcións

en: Year
gl: Ano

en: Block
gl: Bloque

en: Database
gl: Base de datos

en: OK
gl: Aceptar

en: Month
gl: Mes

en: Domain
gl: Dominio

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: Forum
gl: Foro

en: Pending
gl: Pendente

en: Stylesheet
gl: Folla de estilos

en: Interval
gl: Intervalo

en: New
gl: Novo

en: Blocks
gl: Bloques

en: Services
gl: Servizos

en: Print
gl: Imprimir

en: Style settings
gl: Configuración do estilo

en: Configured
gl: Configurado

en: Machine Name
gl: Nome de sistema
