Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (38 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Actions
he: פעולות

en: Enabled
he: מופעל

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Password
he: סיסמה

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Back
he: אחורה

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Configure
he: הגדרות

en: Email
he: דוא"ל

en: Error
he: שגיאה

en: Options
he: אפשרויות

en: Year
he: שנה

en: Block
he: בלוק

en: Database
he: בסיס נתונים

en: Month
he: חודש

en: Domain
he: דומיין

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: Forum
he: פורום

en: Pending
he: ממתינות

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Interval
he: מרווח

en: New
he: חדש

en: Blocks
he: בלוקים

en: Print
he: הדפסה

en: Twitter
he: טוויטר

en: Viewed
he: נצפה

en: Intervals
he: מרווחים

en: Style settings
he: הגדרות סגנון

en: Machine Name
he: שם מכונה
