Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Error
hy: Սխալ

en: Options
hy: Ընտրանքներ

en: Year
hy: Տարի

en: Block
hy: Բլոկ

en: Month
hy: Ամիս

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր

en: Forum
hy: Ֆորում

en: Blocks
hy: Բլոկներ
