Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (32 entries)

en: Title
is: Titill

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Type
is: Gerð

en: List
is: Listi

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Enabled
is: Virkt

en: This action cannot be undone.
is: Ekki er hægt að afturkalla þessa aðgerð.

en: Password
is: Lykilorð

en: Weight
is: Vægi

en: Settings
is: Stillingar

en: Back
is: Til baka

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: ID
is: Kenni

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Configure
is: Stilla

en: Email
is: Netfang

en: Error
is: Villa

en: Options
is: Möguleikar

en: Year
is: Ár

en: Block
is: Blokk

en: Database
is: Gagnagrunnur

en: OK
is: Í lagi

en: Month
is: Mánuður

en: Week
is: Vika

en: Day
is: Dagur

en: Pending
is: Í biðstöðu

en: New
is: Nýtt

en: Blocks
is: Blokkir

en: Print
is: Prenta

en: Machine Name
is: Tölvuvænt nafn
