Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (27 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: List
ne: सूचि

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Add
ne: जोड्नुहोस

en: ID
ne: परिचय

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Error
ne: त्रुटि

en: Year
ne: वर्ष

en: Block
ne: ब्लक

en: Database
ne: डेटाबेस

en: OK
ne: ठिक छ

en: Month
ne: महिना

en: Day
ne: दिन

en: Forum
ne: फोरम

en: New
ne: नयाँ

en: Blocks
ne: ब्लक
