Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Block
or: ବ୍ଲକ
