Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (45 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Actions
ru: Действия

en: Enabled
ru: Включено

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Password
ru: Пароль

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Back
ru: Назад

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: User Name
ru: Имя пользователя

en: Unknown
ru: Неизвестно

en: Configure
ru: Настроить

en: Error
ru: Ошибка

en: Options
ru: Настройки

en: Year
ru: Год

en: Block
ru: Блок

en: Database
ru: База данных

en: Month
ru: Месяц

en: Domain
ru: Домен

en: Week
ru: Неделя

en: Day
ru: День

en: Forum
ru: Форум

en: Pending
ru: В ожидании

en: Stylesheet
ru: Стили

en: No results found
ru: Результаты не найдены

en: Interval
ru: Интервал

en: New
ru: Новое

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Blocks
ru: Блоки

en: Secret Key
ru: Секретный ключ

en: Services
ru: Службы

en: Local
ru: Локально

en: Print
ru: Печать

en: Intervals
ru: Интервалы

en: Style settings
ru: Настройки стиля

en: Configured
ru: Сконфигурировано

en: Block: @title
ru: Блок: @title

en: Entity Types
ru: Типы сущностей

en: Machine Name
ru: Машинное имя

en: Service Name
ru: Имя сервиса
