Drupal Most Popular (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (37 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Password
sv: Lösenord

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Back
sv: Tillbaka

en: Save
sv: Spara

en: Add
sv: Lägg till

en: User Name
sv: Användarnamn

en: Unknown
sv: Okänd

en: Configure
sv: Konfigurera

en: Email
sv: E-post

en: Error
sv: Fel

en: Options
sv: Alternativ

en: Year
sv: År

en: Database
sv: Databas

en: Month
sv: Månad

en: Domain
sv: Domän

en: Week
sv: Vecka

en: Day
sv: Dag

en: Pending
sv: Väntar på

en: Digg
sv: Digg(a)

en: Interval
sv: Intervall

en: New
sv: Ny

en: Blocks
sv: Block

en: Secret Key
sv: Hemlig nyckel

en: Services
sv: Tjänster

en: Local
sv: Lokal

en: Print
sv: Utskrift

en: Intervals
sv: Intervall

en: Style settings
sv: Inställningar för stil

en: Machine Name
sv: Maskinläsbart namn
