Drupal Most Popular (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (51 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Actions
uk: Дії

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Password
uk: Пароль

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Back
uk: Назад

en: Save
uk: Зберегти

en: Add
uk: Додати

en: User Name
uk: Ім'я користувача

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Error
uk: Помилка

en: Options
uk: Опції

en: Year
uk: Рік

en: Block
uk: Блок

en: Database
uk: База даних

en: OK
uk: Гаразд

en: Month
uk: Місяць

en: Domain
uk: Домен

en: Week
uk: Тиждень

en: Day
uk: День

en: Forum
uk: Форум

en: Shared
uk: Спільне

en: Pending
uk: Очікування

en: Stylesheet
uk: Стиль

en: No results found
uk: Нічого не знайдено

en: Interval
uk: Проміжок

en: New
uk: Нові

en: Save Configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Blocks
uk: Блоки

en: Secret Key
uk: Таємний ключ

en: Services
uk: Служби

en: Local
uk: Локаль

en: Print
uk: Друк

en: Twitter
uk: Твітер

en: Remote
uk: Віддалений

en: Intervals
uk: Інтервали

en: Style settings
uk: Налаштування стилю

en: Configured
uk: Налаштовано

en: Entity Types
uk: Типи сутностей

en: Machine Name
uk: Машинна Назва

en: local
uk: локально

en: Service Name
uk: Назва сервісу

en: remote
uk: віддалено
