mothership (7.x-1.10) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: footer
is: fótur

en: Comments
is: Viðmerkingar

en: Categories
is: Bólkar

en: Search
is: Leita

en: header
is: høvd

en: Help
is: Hjálp

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Add new comment
is: Ger viðmerking

en: Unpublished
is: Ikki givið út
