mothership (7.x-1.2-beta2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Home
jv: Ngarep

en: Content
jv: Konten

en: Comments
jv: Komentar

en: Categories
jv: Kategori

en: Help
jv: Pitulungan

en: Add new comment
jv: Tambah komentar anyar

en: Skip to main content
jv: Liwati nang konten utama

en: Main menu
jv: Menu utama
