mothership (7.x-1.2-beta2) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Content
th: เนื้อหา

en: Comments
th: ความคิดเห็น

en: Categories
th: หมวดหมู่

en: Help
th: ช่วยเหลือ

en: Add new comment
th: แสดงความคิดเห็น

en: sort ascending
th: เรียงจากน้อยไปมาก

en: sort descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: Subscribe to @feed-title
th: ลงชื่อรับข่าว @feed-title
