mothership (7.x-1.5-beta3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Home
ne: गृह

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Comments
ne: प्रतिक्रियाहरू

en: Help
ne: सहायता

en: Header
ne: शिर्षक
