mothership (7.x-2.0) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Home
af: Tuis

en: left sidebar
af: linker kantstrook

en: right sidebar
af: regter kantstrook

en: footer
af: onderskrif

en: edit
af: redigeer

en: content top
af: bo aan inhoud

en: content bottom
af: onder aan inhoud

en: header
af: opskrif

en: read more
af: lees meer

en: configure
af: verstel

en: This field is required.
af: Hierdie veld is verpligtend.

en: comments
af: kommentaar

en: by
af: deur

en: edit block
af: wysig blok

en: edit the content of this block
af: wysig hierdie blok se inhoud

en: configure this block
af: Verstel hierdie blok

en: log out
af: teken uit

en: add block
af: voeg blok by
