mothership (7.x-2.0) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: left sidebar
be: левы сайдбар

en: right sidebar
be: правы сайдбар

en: footer
be: футэр

en: edit
be: рэдагаваць

en: header
be: шапка сайта

en: Menu
be: Меню

en: read more
be: чытаць далей

en: configure
be: змяніць настройкі

en: This field is required.
be: Абавязковае поле.

en: comments
be: каментары

en: by
be: аўтар

en: edit the content of this block
be: рэдагаваць змест гэтага блоку

en: configure this block
be: Наладзіць гэты блок

en: edit menu
be: рэдагаваць мэню

en: log out
be: выйсьці

en: add block
be: дадаць блок
