mothership (7.x-2.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: header
bo: འགོ་བརྗོད

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: read more
bo: དེ་ལས་མང་བར་ཀློག་པ

en: configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: This field is required.
bo: ཚན་པ་འདི་ངེས་པར་དུ་འབྲི་དགོས།

en: comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: edit menu
bo: འདེམས་བྱང་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ
