mothership (7.x-2.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: edit
bs: izmijeni

en: Menu
bs: Meni

en: read more
bs: pročitaj sve

en: configure
bs: podesi

en: This field is required.
bs: Ovo polje je obavezno

en: by
bs: od
