mothership (7.x-2.0) - en to ca translation catalogue (14 entries)

en: Home
ca: Inici

en: left sidebar
ca: barra lateral esquerra

en: right sidebar
ca: barra lateral dreta

en: footer
ca: peu

en: edit
ca: edita

en: header
ca: capçalera

en: Menu
ca: Menú

en: read more
ca: llegeix més

en: configure
ca: configura

en: This field is required.
ca: Aquest camp és obligatori.

en: comments
ca: comentaris

en: by
ca: per

en: edit block
ca: edita el bloc

en: edit menu
ca: edita el menú
