mothership (7.x-2.0) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Home
cs: Domů

en: left sidebar
cs: levý boční panel

en: right sidebar
cs: pravý boční panel

en: footer
cs: patička

en: edit
cs: upravit

en: header
cs: hlavička

en: read more
cs: číst dál

en: configure
cs: nastavení

en: This field is required.
cs: Toto pole je vyžadováno.

en: comments
cs: komentáře

en: by
cs: od

en: edit block
cs: upravit blok

en: edit the content of this block
cs: upravit obsah tohoto bloku

en: configure this block
cs: konfigurovat tento blok

en: edit menu
cs: upravit menu

en: edit the menu that defines this block
cs: upravit menu definující tento blok

en: add comment
cs: přidat komentář
