mothership (7.x-2.0) - en to dz translation catalogue (11 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: left sidebar
dz: གཡོན་ ཟུར་ཁའི་ཕྲ་རིང་།

en: right sidebar
dz: གཡས་ ཟུར་ཁའི་ཕྲ་རིང་།

en: footer
dz: མཇུག་ཡིག

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: header
dz: མགོ་ཡིག

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: read more
dz: ཧེང་བཀལ་ ལྷག

en: configure
dz: རིམ་སྒྲིག

en: This field is required.
dz: ས་སྒོ་འདི་དགོས་མཁོ་ཡོད།

en: by
dz: གིས།
