mothership (7.x-2.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: edit
eo: redakti

en: Views
eo: Vidoj

en: Menu
eo: Menuo

en: read more
eo: legu pli

en: configure
eo: agordu

en: This field is required.
eo: Ĉi tiu kampo estas deviga.

en: by
eo: de

en: edit menu
eo: redaktu menuon
