mothership (7.x-2.0) - en to et translation catalogue (14 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: left sidebar
et: vasak ääreriba

en: right sidebar
et: parem ääreriba

en: footer
et: jalus

en: edit
et: muuda

en: header
et: päis

en: Views
et: Vaated

en: Menu
et: Menüü

en: read more
et: loe edasi

en: configure
et: seadista

en: This field is required.
et: See väli on kohustuslik.

en: comments
et: kommentaarid

en: by
et: postitas

en: edit menu
et: muuda menüüd
