mothership (7.x-2.0) - en to eu translation catalogue (22 entries)

en: Home
eu: Azala

en: left sidebar
eu: ezker albo-barra

en: right sidebar
eu: eskuin albo-barra

en: footer
eu: Orri-oina

en: edit
eu: editatu

en: content top
eu: goi edukia

en: content bottom
eu: behe edukia

en: header
eu: goiburua

en: Views
eu: Bistak

en: Menu
eu: Menua

en: read more
eu: irakurri gehiago

en: configure
eu: konfiguratu

en: This field is required.
eu: Eremu hau beharrezkoa da.

en: comments
eu: iruzkin

en: by
eu: nork egina:

en: edit block
eu: editatu blokea

en: edit the content of this block
eu: Bloke honen edukia editatu

en: configure this block
eu: bloke hau konfiguratu

en: edit menu
eu: editatu menua

en: edit the menu that defines this block
eu: editatu blokea definitzen duen menua

en: log out
eu: irten

en: add comment
eu: iruzkina gehitu
