mothership (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: left sidebar
fi: vasen sivupalkki

en: right sidebar
fi: oikea sivupalkki

en: footer
fi: alatunniste

en: edit
fi: muokkaa

en: content top
fi: sisällön yläosa

en: content bottom
fi: sisällön alaosa

en: header
fi: ylätunniste

en: Views
fi: Näkymät

en: Menu
fi: Valikko

en: read more
fi: lue lisää

en: configure
fi: Muokkaa

en: This field is required.
fi: Tämä kenttä on pakollinen.

en: comments
fi: kommentit

en: by
fi: Kirjoittanut

en: edit block
fi: muokkaa lohkoa

en: edit the content of this block
fi: muokkaa tämän lohkon sisältöä

en: edit menu
fi: muokkaa valikkoa

en: edit the menu that defines this block
fi: muokkaa tämän lohkon määrittelevää valikkoa
