mothership (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: left sidebar
he: סרגל שמאלי

en: right sidebar
he: עמודת צד ימנית

en: footer
he: חלק תחתון (פוטר)

en: edit
he: עריכה

en: header
he: חלק עליון (הדר)

en: Views
he: היבטים

en: Menu
he: תפריט

en: read more
he: להמשך

en: configure
he: הגדרות

en: This field is required.
he: חובה למלא שדה זה.

en: comments
he: תגובות

en: by
he: ע"י

en: edit menu
he: עריכת תפריט
