mothership (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: left sidebar
hu: bal oldalsáv

en: right sidebar
hu: jobb oldalsáv

en: footer
hu: lábléc

en: edit
hu: szerkesztés

en: content top
hu: tartalom teteje

en: content bottom
hu: tartalom alja

en: header
hu: fejléc

en: Views
hu: Nézetek

en: Menu
hu: Menü

en: read more
hu: tovább

en: configure
hu: beállít

en: This field is required.
hu: Szükséges mező.

en: comments
hu: hozzászólások

en: by
hu: -

en: edit block
hu: blokk szerkesztése

en: edit the content of this block
hu: a blokk tartalmának szerkesztése

en: configure this block
hu: a blokk beállítása

en: edit menu
hu: menü szerkesztése

en: edit the menu that defines this block
hu: a blokkot létrehozó menü szerkesztése

en: add comment
hu: „hozzászólás-e” tulajdonság hozzáadása

en: add new
hu: „új-e” tulajdonság hozzáadása

en: add status
hu: „állapot” tulajdonság hozzáadása

en: add first
hu: „első-e” tulajdonság hozzáadása

en: add last
hu: „utolsó-e” tulajdonság hozzáadása

en: add odd even
hu: „páros-páratlan” tulajdonság hozzáadása

en: add front
hu: „címlap-e” tulajdonság hozzáadása

en: add logged-in
hu: „bejelntkezett-e” tulajdonság hozzáadása

en: add user-
hu: „user-” tulajdonság hozzáadása
