mothership (7.x-2.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: edit
hy: խմբագրել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: read more
hy: կարդալ ավելին

en: This field is required.
hy: Դաշտը պահանջվում է:

en: edit menu
hy: խմբագրել մենյուն

en: log out
hy: դուրս գալ
