mothership (7.x-2.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: footer
jv: bilah suku

en: edit
jv: sunting

en: header
jv: irahan

en: Views
jv: View

en: read more
jv: wacanen candhaké

en: configure
jv: konfigurasi

en: This field is required.
jv: Kotak isian iki dibutuhna.

en: edit menu
jv: ngubah menu
