mothership (7.x-2.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: left sidebar
kk: сол жақ тақтасы

en: right sidebar
kk: оң жақ тақтасы

en: edit
kk: түзету

en: Menu
kk: Мәзір

en: read more
kk: Толық оқу

en: configure
kk: баптау

en: This field is required.
kk: Міндетті өріс

en: by
kk: кұрылған

en: edit menu
kk: менюді өңдеу
