mothership (7.x-2.0) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: left sidebar
lt: kairys šonas

en: right sidebar
lt: dešnys šonas

en: footer
lt: poraštė

en: edit
lt: redaguoti

en: content top
lt: turinio viršus

en: content bottom
lt: turinio apačia

en: header
lt: antraštė

en: Views
lt: Vaizdai

en: Menu
lt: Meniu

en: read more
lt: skaityti daugiau

en: configure
lt: konfiguruoti

en: This field is required.
lt: Šis laukelis yra būtinas.

en: comments
lt: komentarai

en: by
lt: pagal

en: edit block
lt: Redaguoti bloką

en: edit the content of this block
lt: Redaguoti šio bloko turinį

en: configure this block
lt: Konfigūruoti šį bloką

en: edit menu
lt: redaguoti meniu

en: edit the menu that defines this block
lt: Redaguoti meniu, kuris nustato šį bloką
