mothership (7.x-2.0) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Home
lv: Sākums

en: left sidebar
lv: kreisā sānjosla

en: right sidebar
lv: labā sānjosla

en: footer
lv: kājene

en: edit
lv: labot

en: header
lv: galvene

en: Views
lv: Skati

en: Menu
lv: Izvēlne

en: read more
lv: lasīt vairāk

en: configure
lv: konfigurēt

en: This field is required.
lv: Šis lauks ir obligāts.

en: comments
lv: komentāri

en: by
lv: Iesniedza

en: edit menu
lv: rediģēt izvēlni
