mothership (7.x-2.0) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Menu
ml: മെനു

en: read more
ml: കൂടുതല്‍ വായിക്കൂ

en: configure
ml: ക്രമീകരണം

en: This field is required.
ml: ഈ ഫീല്‍ഡ് ആവശ്യമാണ്.
