mothership (7.x-2.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: left sidebar
mn: Зүүн хэсэг

en: right sidebar
mn: баруун хэсэг

en: footer
mn: хөл хэсэг

en: edit
mn: засварлах

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Menu
mn: Цэс

en: read more
mn: дэлгэрүүлж унших

en: configure
mn: тохируулах

en: This field is required.
mn: Энэ талбар шаардлагатай.

en: by
mn: аар
