mothership (7.x-2.0) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: left sidebar
my: ဘယ်ဘက် ဆိုဒ်ဘား

en: right sidebar
my: ညာဘက္ ဆိုဒ္ဘား

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Menu
my: မီနူး

en: read more
my: ဆက်ဖတ်ပါ

en: This field is required.
my: မရှိမဖြစ်လိုအပ်သည်။

en: comments
my: မှတ်ချက်များ
