mothership (7.x-2.0) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Home
nn: Heim

en: left sidebar
nn: venstre sidestolpe

en: right sidebar
nn: høgre sidestolpe

en: footer
nn: Botntekst

en: edit
nn: endre

en: header
nn: Topptekst

en: read more
nn: les meir

en: configure
nn: konfigurer

en: This field is required.
nn: Dette feltet er påkrevd.

en: by
nn: av
