mothership (7.x-2.0) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Home
pa: ਮੁੱਖ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: read more
pa: ਵਧੇਰੇ ਪੜ੍ਹੋ

en: configure
pa: ਸੰਰਚਨਾ

en: This field is required.
pa: ਇਹ ਖੇਤਰ ਲਾਜ਼ਮੀ ਹੈ।

en: by
pa: ਵਲੋਂ
