mothership (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: left sidebar
ro: bara laterală stânga

en: right sidebar
ro: bara laterală dreapta

en: footer
ro: subsol

en: edit
ro: modifică

en: Views
ro: Vizualizări

en: Menu
ro: Meniu

en: read more
ro: citiţi mai departe

en: configure
ro: configurează

en: This field is required.
ro: Acest câmp este obligatoriu.

en: comments
ro: comentarii

en: by
ro: adăugat de

en: edit menu
ro: editare meniu
