mothership (7.x-2.0) - en to sk translation catalogue (14 entries)

en: Home
sk: Domov

en: left sidebar
sk: ľavý bočný panel

en: right sidebar
sk: pravý bočný panel

en: footer
sk: pätička

en: edit
sk: upraviť

en: header
sk: hlavička

en: Views
sk: Zobrazenia

en: read more
sk: čítať ďalej

en: configure
sk: konfigurácia

en: This field is required.
sk: Toto pole je povinné.

en: comments
sk: komentáre

en: by
sk: napísal

en: edit block
sk: upraviť blok

en: edit menu
sk: upraviť menu
