mothership (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: left sidebar
sq: shtylla e majtë

en: right sidebar
sq: shtylla e djathtë

en: footer
sq: fundi

en: edit
sq: ndrysho

en: header
sq: kreu

en: Menu
sq: Menuja

en: read more
sq: lexo akoma

en: configure
sq: konfigurimi

en: This field is required.
sq: Kjo fushë është e detyrueshme.

en: comments
sq: komente

en: by
sq: nga

en: edit menu
sq: ndrysho menunë

en: log out
sq: shkëputu

en: add block
sq: shto një bllok
