mothership (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (18 entries)

en: Home
sv: Hem

en: left sidebar
sv: vänster sidospalt

en: right sidebar
sv: höger sidospalt

en: footer
sv: sidfot

en: edit
sv: redigera

en: content top
sv: innehåll - längst upp

en: content bottom
sv: innehåll - längst ned

en: header
sv: sidhuvud

en: Views
sv: Vyer

en: Menu
sv: Meny

en: read more
sv: läs mer

en: configure
sv: konfigurera

en: This field is required.
sv: Detta fält är obligatoriskt.

en: comments
sv: kommentarer

en: by
sv: av

en: edit menu
sv: redigera meny

en: log out
sv: logga ut

en: add block
sv: lägg till block
